A A A

 

DO MIESZKAŃCÓW BIAŁEGOSTOKU i OKOLIC
Jeżeli piszesz, malujesz lub rysujesz, robisz zdjęcia. Jeżeli chcesz się podzielić z innymi swoją twórczością, przemyśleniami, przepisami na życie, wspomnieniami ... masz szansę na publikację.
Fundacja X zaprasza. Do 19 kwietnia do godz 12.00 możesz przesłać materiały przez internet na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wybrane przez redakcję materiały ukażą się w internetowym wydaniu Świątecznego Expressu Białostockiego - WIELKANOC. Termin publikacji 22 kwiecień 2019 r.

Link do grudniowego wydania Świątecznego Expressu Białostockiego :
https://issuu.com/wp1067/docs/expressinternet

Zamieszczamy wyłącznie materiały oryginalne, stanowiące efekt pracy twórczej autora.
Publikujemy wyłącznie materiały takie, które dotąd nie były zamieszczane w żadnym
medium papierowym ani internetowym.
Nie przyjmujemy materiałów anonimowych, ani pisanych pod pseudonimem.
Autorów prosimy o zamieszczenie wraz z tekstami, zdjęciami krótkich informacji biograficznych
o sobie, zdjęcie autora, kontakt i zaznaczenie czy w przypadku publikacji podajemy imię i nazwisko
czy też pseudonim.

Ponieważ nie uczestniczyliśmy w żadnych konkursach dotacyjnych, projektowych etc. umożliwiających tzw. pełną redakcję oraz druk, jeżeli ktoś miałby chęć wesprzeć finansowo nasze działania, zapraszamy : SBR Bank 13 8769 0002 0393 8218 2000 0010
Pozdrawiamy
Fundacja X

Klauzula informacyjna :

1. Administratorem danych osobowych przekazanych przez autora – twórcę jest FUNDACJA X z siedzibą 15-879 Białystok, ul. Stołeczna 4/2 lok.2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000676379, NIP 542-327-48-65 .
2. FUNDACJA X będzie przetwarzać dane osobowe w celu wykonania i realizacji jej zadań statutowych zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt a) i f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych), a także w celu ewentualnej ochrony swoich praw i obowiązków wynikających z realizacji zadań statutowych, w tym może przekazywać dane osobowe innym podmiotom, jak sądy powszechne i komornicy oraz organy ścigania, bądź organy podatkowe, jako organy właściwe do egzekwowania i ochrony praw FUNDACJI X.
3. Dane osobowe będą przechowywane przez okres prawnie dopuszczalny, przy czym nie krótszy niż okres przedawnienia roszczeń z tytułu naruszenia praw autorskich.
4. Autor - twórca ma prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, zmiany, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także przysługuje mu prawo sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych.
5. Autorowi – twórcy, przysługuje skarga w zakresie przetwarzania danych osobowych do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych sprawującego nadzór nad ochroną danych osobowych.
6. Podanie danych osobowych przez autora – twórcę jest warunkiem niezbędnym do zamieszczenia i upublicznienia w postaci publikacji w internecie utworu przekazanego FUNDACJI X. Brak podania danych osobowych uniemożliwia publikację w internecie i realizację zadań statutowych FUNDACJI X.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież